Hakkımızda

Biz Kimiz?

Telekomünikasyon alanında kaliteli ve ekonomik hizmet sunmanın, yüksek teknolojiyi etkin bir şekilde kullanmaktan geçtiğinin bilinciyle hareket etmekteyiz. Kurumsal ve bireysel müşterilerimizin, bugün ihtiyaç duyduğu ve gelecekte ihtiyaç duyacağı ürün ve çözümleri geliştirmekteyiz.

Kurumsal ve bireysel telekomünikasyon hizmetlerinin yanı sıra sesli mesaj, sesli anket, toplu MMS, toplu SMS, sabit numara taşıma ve tahsisi, kısa numara hizmeti, websantral, call shop, callcenter ve sanal santral alanlarında da hizmet vermekteyiz.

Kaliteli ve ekonomik hizmet sunan Firmamız, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarına bu doğrultuda yön vermekte olup, telekomünikasyon sektörüne en yüksek seviyede katma değer yaratmayı hedeflemektedir.Nasıl Yaparız?


Misyonumuz

Misyonumuz, müşteri odaklı bir bakış açısıyla teknoloji ve hizmet dönüşümünü sağlayarak, müşterilerimize her yerde ve her zaman, yüksek standartlarda hizmet sunabilmektir.

  • Müşteri odaklı
  • Yenilikçi
  • Hesaplı
  • Fiyat avantajı sağlayacak hizmet
  • Her koşulda, her zaman müşteriye çözüm üretebilmek
  • Güvenilir, kaliteli bir hizmet ile fark yaratmak
  • Türk telekomünikasyon sektörüne ivme kazandıracak yenilikçi hizmetler sunmak.

Vizyonumuz

Vizyonumuz, teknoloji ve iletişim alanında müşterilerine en kaliteli hizmetleri sunan uluslararası bir şirket olmaktır.

Hedeflerimiz

Telekomünikasyon ve iletişim alanında müşteri odaklı projeler ve çözümler üreten firmamız, bu alanda gereken teknolojik altyapıyı yatırımlarını tamamlayarak en iyi hizmeti en uygun fiyatla bireysel ve tüzel kişilerin hizmetine sunmaya çalışmaktadır.
İhtiyaç tespitiyle oluşturulan en uygun projenin, son aşamasına kadar aynı titizlik ve özveriyle çalışan ekibimiz, Telekomünikasyon sektörünün büyük firmaları arasında olmayı hedeflemektedir...


Hizmet Kalitemiz


Sms Ulaşımı 99.9%
İade Sistemi 99.9%
Arayüz Panel Kullanımı 99.9%
Güncelleme Desteği 99.9%
API Desteği 99.9%