Hizmetlerimiz

Toplu SMS

Toplu SMS; Geleneksel iletişim yöntemlerine göre daha ekonomik, etkili, güvenilir ve çok daha pratik bir iletişim yöntemidir.

Temel olarak bir Kısa Mesajın (SMS) tek tek gönderilmesi yerine, binlerce kişiye aynı anda ve daha ekonomik koşullarda gönderilmesi esasına dayanmaktadır.

Toplu SMS kullanıcısına, kullanıcı ihtiyaçlarına ve kullanım şekline bağlı olarak, birçok avantaj sağlamaktadır. SMS diğer iletişim, reklam ya da tanıtım araçlarıyla kıyaslandığında, Hızı, Ekonomisi, Etkisi, Raporlanabilmesi ve Güvenirliği ile öne çıkmaktadır. Devamı için tıklayınız..

Toplu SMS Hızlıdır
SMS Geleneksel iletişim, reklam ve tanıtım araçlarına kıyasla çok daha hızlıdır. Binlerce kişiye iletilmesi gereken bir duyuru, haber ya da kampanya söz konusu olduğunda tasarım, baskı, ajans, arama, dağıtım vb. zaman kayıpları yaşamadan doğrudan hedef kitlenize ulaştırabilirsiniz.

Ekonomiktir
SMS hedef kitlenize ulaşmanın en ekonomik yoludur. Geleneksel iletişim yöntemlerine kıyasla iletişim giderlerinizden büyük oranda tasarruf etmenizi sağlar. Üstelik baskı, dağıtım ya da postalama gibi ekstra giderler doğurmadan…

Toplu SMS Etkilidir
Cep Telefonuna gelen bir masajın okunmadan silinme ihtimali yok denecek kadar azdır, bunun yanında etkisi ve geri dönüşü çok daha fazladır. Geleneksel yollarla yapılan tanıtımların hedef kitle tarafından algılanıp algılanamayacağından emin olamazsınız ama SMS gönder diğiniz kişinin mesajınızı aldığından emin olabilirsiniz.

Toplu SMS Güvenilirdir, Raporlanabilir
SMS ile yapılan reklam ve duyuruların gerçekten hedefine ulaşıp ulaşmadığından emin olabilirsiniz, gönderdiğiniz her bir mesajın alıcısına teslim edilip edilemediğini görebilir ve sadece yerine ulaşan mesajlarınız için para ödersiniz. Bu sayede iletişim için harcadığınız her bir kuruşun gerçekten yerine ulaştığına emin olabilirsiniz.

Toplu SMS Pratiktir
SMS hazırlanması ve uygulaması en hızlı ve en kolay iletişim yoludur. Toplu SMS Servisleri ile bir tıkla binlerce kişiye aynı anda ulaşabilirsiniz. Ne tasarım, Ne baskı, Ne çekim! Bunları unutun. Hedef kitlenizle iletişim kurmak için bunların hiçbirisi ile uğraşmayın. Mesajınızı yazın ve gönderin.

Toplu SMS Hedefini bulan bir ok gibidir.
Hedef kitleniz için de yer alan insanlar artık daha fazla hareket halindeler. Daha fazla hareket halinde olan ve daha fazla farklı iletişim mecraları(Televizyon, Gazete, İnternet, E-Posta, Sabit Telefon, GSM vb.) kullanmaya başlayan insanlarla yolları kesiştirmek her geçen gün daha da zorlaşmakta. Toplu SMS Size, hedef kitleniz nerede olursa olsunlar, hangi iletişim mecrasını tercih ederlerse etsinler onlara ulaşma olanağı ve iletilmesini istediğiniz bir duyuru ya da tanıtımın zamanında iletilmesi fırsatını sunuyor.

Müşteri Sadakati
Toplu SMS ile hedef kitleniz ile markanız arasında çok küçük adımlarla çok büyük bağlar kurabilir, Markanızı sürekli olarak hatırlamasını sağlayabilirsiniz. Küçük bir doğum günü ya da evlilik yıldönümü kutlaması, randevu ya da taksit hatırlatmaları gibi küçük ama etkili mesajlar, Müşterilerinizle Markanız arasındaki iletişimi güçlendirerek, Müşterilerinizin sizi sürekli hatırlamasını sağlayarak Müşteri sadakatini arttıracaktır.

Toplu SMS'in Kullanım Alanları
Değişen tüketici profili ve ilgi alanları beraberinde geleneksel iletişim yöntemlerinin ya etkisiz ya da yüksek maliyetli kalması sonucunu doğurmuştur. Kuşkusuz teknoloji her mecrayı dönemin ihtiyaçlarına göre yeniden şekillendirmekte ve bu mecralar hayatımızda yine önemli bir yer tutmaktadır.

Toplu SMS'den önce haberleşme teknolojisinin, geçtiğimiz yüzyılın son çeyreğinde yaptığı atılımlar öncesinde hiç şüphe yok ki, posta ve telgraf hayatımızın vazgeçilmezleri arasındaydı. Televizyon öncesi dönemde Gazeteler ve Radyolar en önemli duyuru, reklam ve tanıtım aracıyken, bugün etki bakımından eski ihtişamından çok uzakta. Hayatımıza kısa süre önce girmesine rağmen Televizyon kanallı iletişim dahi hedefini tutturmaktan çok uzakta. Çoğumuz farkına bile varmadan GSM, konum ve internet teknolojileri, yaşam tarzımızı önemli ölçüde değiştirmiş durumda.

Artık; Bilgilendirmeler posta ile değil, SMS'le yapılıyor. Toplantılar telefonla değil, SMS'le bildiriliyor.

Kampanyalar, indirimler, promosyonlar, yeni fiyatlar el broşürleri yada gazete ilanları ile değil SMS'le duyuruluyor. Notları için karne beklenmiyor. Bilginiz dışında bir devamsızlık yapılamıyor? Kargonuzun teslim edildiğinde, Doğum gününüzde, Evlilik yıldönümünüzde, Doğalgaz faturanızı ödemediğinizde, doktor randevunuz öncesinde cebinize, küçük ama çok etkili mesajlar geliyor. Kuşkusuz bunun sebebi günümüzün en ekonomik ve ev verimli iletişim yönteminin SMS olması.

Müşterileri, Üyeleri, Öğrencileri, Velileri, Çalışanları ya da Bayileri ile etkileşim içinde olmak isteyen her kurum, ihtiyaçları paralelinde maliyetlerini düşürmek, verimliliği arttırmak için SMS'i tercih ediyor.

Peki ya sizin ihtiyacınız ne?

Toplu SMS'in Kullanım Alanları
Adres Defteri ve SMS
Müşterilerinizi / Üyelerinizi kaydedin, gruplandırın. Dilerseniz kayıt bazında dilerseniz grup bazında fonksiyonel mesajlar gönderin.

Detaylı İletim Raporları
Tarafımızdan sağlanan iletim raporları ile gönderdiğiniz mesajların hangi alıcılara iletilip hangilerine iletilmediğini raporlayabilir ve yeni etkinliklerinizi bu bilgiler ışığında planlayabilirsiniz.

İleri Tarihli Mesaj Gönderimi
Mesajlarınızı dilerseniz hemen dilerseniz ileri bir tarihte iletilmeye başlanmak üzere gönderebilirsiniz. Bu sayede örneğin bayram kutlamalarını, bayramın 1. günü dağıtılmaya başlanmak üzere gönderebilirsiniz.

Kuruma Özel Alfanumerik Başlık (Originator)
Toplu SMS servisimiz ile göndereceğiniz SMS mesajlarının gönderen bilgisinde bir numara yerine doğrudan firmanızın yada markanızın adı gösterilebilir. Bu sayede alıcı mesajın kimin tarafından gönderildiğini rahatça anlar.

Toplu Sesli Mesaj

Sesli Mesaj servisi, dilediğiniz bir ses kaydının, bir ildeki, ilçedeki ya da belli bir mahalledeki telefon numaralarına, hatta dilerseniz sadece sizin belirleyeceğiniz numaralara, aynı anda arama yapabilen yüzlerce hat üzerinden son derece hızlı bir şekilde ulaştırılmasını sağlayan bir mesaj servisidir.

Sesli Mesaj Servisi ile kendi yaptığınız ses kayıtlarını, bir ajansa hazırlattığınız ses kayıtlarını ya da DJ'lerimiz tarafından Sizin için hazırlanacak ses kayıtlarını gönderebileceğiniz gibi dilerseniz ürününüzün reklam kayıtlarını da gönderebilirsiniz.

Göndermiş olduğunuz mesajlarınızın numara bazında iletim raporlarını alabilir, hangi numaralar tarafından dinlenip dinlenmediğini öğrenebilir, geçersiz numaraları ayrıştırabilirsiniz. Devamı için tıklayınız..

Sesli Mesajla Hedefinizi 12'den vurun!
Sesli Mesaj aracılıyla, markanız, ürün veya hizmetlerinizi, hedeflediğiniz bir ildeki, ilçedeki hatta mahalledeki insanlara çok kısa sürede ve çok ekonomik koşullarda tanıtabileceksiniz...

Sesli Mesaj Samimidir!
Sesli Mesaj ile dilerseniz ulaşmak istediğiniz kitleye bizzat kendi sesinizle ulaşabilirsiniz. Güven veren ve dostça bir ses tonu, geleneksel görsel reklam/tanıtım yöntemlerinden kuşkusuz daha etkili ve daha kalıcı olacaktır.

Sesli Mesaj Hızlıdır.
Aynı anda arama yapabilen yüzlerce hat üzerinden mesajınız alıcılarınıza son derece hızlı bir şekilde ulaştırılır.

Sesli Mesaj Ekonomiktir.
Sesli Mesaj geleneksel iletişim yöntemlerine kıyasla iletişim giderlerinizden büyük oranda tasarruf etmenizi sağlar.

Sesli Mesaj Pratiktir.
Sesli Mesaj Servisi ile kendi yaptığınız ses kayıtlarını, bir ajansa hazırlattığınız ses kayıtlarını ya da DJ'lerimiz tarafından Sizin için hazırlanacak ses kayıtlarını belirleyeceğiniz hedef kitleye göndermek çok kolay, çok pratiktir.

Sesli Mesaj Güvenilirdir, Raporlanabilir
Sesli Mesaj ile yapılan reklam ve duyuruların gerçekten hedefine ulaşıp ulaşmadığından emin olabilirsiniz, gönderdiğiniz her bir mesajın alıcısına teslim edilip edilemediğini görebilir ve sadece yerine ulaşan mesajlarınız için para ödersiniz. Bu sayede iletişim için harcadığınız her bir kuruşun gerçekten yerine ulaştığına emin olabilirsiniz.

Sesli Mesaj'ın Kullanım Alanları
Günümüzde artan rekabetin kurumlar için tehdit oluşturmaya başlaması, reklam ve kampanyaların önemini aynı oranda arttırmaktadır. Bu durum kurumları, ürün ya da hizmetlerin duyurulmasında, tanıtımında farklı ve daha etkili iletişim yöntemleri kullanmaya sevk etmektedir. Farkı ve etkinliğiyle öne çıkan en önemli iletişim yöntemlerinden biri de Sesli Mesaj yöntemidir.

Sesli Mesaj Servisi aşağıdaki alanlarda yoğun olarak kullanılmaktadır;
* Kampanya ve ürün tanıtımları
* Açılış, Mağaza tanıtımları
* Fuar, konferans, seminer bilgi hizmetleri
* Müşteri Memnuniyeti uygulamaları
* Müşteri bilgilendirmeleri
* Siyasi parti, aday tanıtımları
* Miting, Kongre, toplantı bildirimleri

Sesli Mesaj Nasıl Gönderilir?
Adres Defteri ve Sesli Mesaj
Müşterilerinizi / Üyelerinizi kaydedin, gruplandırın. Dilerseniz kayıt bazında dilerseniz grup bazında fonksiyonel mesajlar gönderin.

Detaylı İletim Raporları
Tarafımızdan sağlanan iletim raporları ile gönderdiğiniz mesajların hangi alıcılara iletilip hangilerine iletilmediğini raporlayabilir ve yeni etkinliklerinizi bu bilgiler ışığında planlayabilirsiniz.

İleri Tarihli Mesaj Gönderimi
Mesajlarınızı dilerseniz hemen dilerseniz ileri bir tarihte iletilmeye başlanmak üzere gönderebilirsiniz. Bu sayede örneğin bayram kutlamalarını, bayramın 1. günü dağıtılmaya başlanmak üzere gönderebilirsiniz.

Toplu Sesli Anket

Sesli Anket servisi, interaktif bir mesaj sistemidir.

Sesli Anket servisi, hazırladığınız bir ses kaydının, bir ildeki, ilçedeki ya da belli bir mahalledeki telefon numaralarına, hatta dilerseniz sadece sizin belirleyeceğiniz numaralara, aynı anda arama yapabilen yüzlerce hat üzerinden son derece hızlı bir şekilde dinletilmesini ve alıcıların sizin belirlediğiniz kriterler çerçevesinde telefon tuşlarını kullanarak seçim/beğeni belirtebildikleri mesaj servisidir.

Sesli Anket servisi ile hangi numaralara ulaşılıp ulaşılamadığını, hangi numaraların anketinize katıldıklarını ve beğeni/seçimlerinin dağılımını raporlayabilirsiniz. Devamı için tıklayınız..

Sesli Anket ile hedef kitle optimizasyonu!
Sesli Anket aracılıyla, hedeflediğiniz bir ilde, ilçede hatta mahallede anket düzenleyebilir, insanlara çok kısa sürede ve çok ekonomik koşullarda ulaşarak beğeni/seçimlerini öğrenebilirsiniz. Sesli Anket Samimidir!
Sesli Anket ile dilerseniz ulaşmak istediğiniz kitleye bizzat kendi sesinizle ulaşabilirsiniz. Güven veren ve dostça bir ses tonu, geleneksel görsel yöntemlerinden kuşkusuz daha etkili ve daha kalıcı olacaktır. Öte yandan katılımcıyı çevreleyen yargı faktörlerinin olmaması, katılımcının daha samimi ve içten bir beğeni durumu/seçim belirtmesini kolaylaştırır.

Sesli Anket Hızlıdır.
Aynı anda arama yapabilen yüzlerce hat üzerinden mesajınız hedeflediğiniz katılımcılara son derece hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Sesli Anket Ekonomiktir.
Sesli Anket geleneksel iletişim yöntemlerine kıyasla iletişim giderlerinizden büyük oranda tasarruf etmenizi sağlar.

Sesli Anket Pratiktir.
Sesli Anket servisi ile anketlerinizi son derece hızlı bir şekilde üretebilir ve sonuçlarını çok hızlı bir şekilde alırsınız.

Sesli Anket Güvenilirdir, Raporlanabilir
Sesli Anket ile yapılan anket çalışmalarında, anketinizin gerçekten hedef kitleye ulaşıp ulaşmadığından emin olabilirsiniz, yapılan her bir aramanın, katılımcıya dinletilip dinletilemediğini görebilir ve sadece ulaşan anketleriniz için para ödersiniz. Bu sayede iletişim için harcadığınız her bir kuruşun gerçekten yerine ulaştığına emin olabilirsiniz.Sesli Anket ile hedef kitle optimizasyonu! Sesli Anket aracılıyla, hedeflediğiniz bir ilde, ilçede hatta mahallede anket düzenleyebilir, insanlara çok kısa sürede ve çok ekonomik koşullarda ulaşarak beğeni/seçimlerini öğrenebilirsiniz.

Sesli Anket Samimidir!
Sesli Anket ile dilerseniz ulaşmak istediğiniz kitleye bizzat kendi sesinizle ulaşabilirsiniz. Güven veren ve dostça bir ses tonu, geleneksel görsel yöntemlerinden kuşkusuz daha etkili ve daha kalıcı olacaktır. Öte yandan katılımcıyı çevreleyen yargı faktörlerinin olmaması, katılımcının daha samimi ve içten bir beğeni durumu/seçim belirtmesini kolaylaştırır.

Sesli Anket Hızlıdır.
Aynı anda arama yapabilen yüzlerce hat üzerinden mesajınız hedeflediğiniz katılımcılara son derece hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Sesli Anket Ekonomiktir.
Sesli Anket geleneksel iletişim yöntemlerine kıyasla iletişim giderlerinizden büyük oranda tasarruf etmenizi sağlar.

Sesli Anket Pratiktir.
Sesli Anket servisi ile anketlerinizi son derece hızlı bir şekilde üretebilir ve sonuçlarını çok hızlı bir şekilde alırsınız.

Sesli Anket Güvenilirdir, Raporlanabilir
Sesli Anket ile yapılan anket çalışmalarında, anketinizin gerçekten hedef kitleye ulaşıp ulaşmadığından emin olabilirsiniz, yapılan her bir aramanın, katılımcıya dinletilip dinletilemediğini görebilir ve sadece ulaşan anketleriniz için para ödersiniz. Bu sayede iletişim için harcadığınız her bir kuruşun gerçekten yerine ulaştığına emin olabilirsiniz.

Callshop Kontörlü Telefon

İhtiyaca göre asgari 2 telefonun yer aldığı, telefon görüşmesi yapmaya gelecek müşterilerin (sehiriçi, şehirlerarası, uluslararası ve GSM görüşme ihtiyacı olan herkese), rahat ve kaliteli bir şekilde görüşme yapabileceği ortama sahip mekanlardır.

Kimler Callshop Açabilir ?

 • Türk Telekom Bayileri
 • Fatura tahsilat merkezleri Devamı için tıklayınız..
 • Gazete Bayileri
 • Bakkalar, Büfeler
 • Marketler, süpermarketler, Hipermarketler, Zincir Mağazalar
 • İddiaa, Sayısal Loto ve Ganyan Bayileri
 • Kırtasiyeler
 • Teknoloji Market ve GSM Bayiler
 • Havaalanları, Otobüs Terminalleri, Tren İstasyonları
 • Üniversiteler, Öğrenci Yurtları ve Okul Kantinleri
 • İnternet Kafeler ve Kafeteryalar
 • Kuruyemişiler ve Tekel Bayileri
 • İnsan Hareketinin Yoğun olduğu bölgerlerdeki tüm işyerleri
 • Turizm bölgeleri, üniversiteler, askeri birlikler,
 • Özellikle uluslararası görüşmelerin pahalı olması nedeniyle ,göçmenlerin yaşadığı yerleşim yerlerindeki işyerleri,
 • Hali hazırda kontörlü telefon hizmeti veren yerler de altyapımız üzerinden bu hizmeti değerli müşterilerine sağlayabilirler.

Callcenter Çağrı Merkezi

Çağrı Merkezi (Call Center ya da Contact Center), firmaların ya da kurumların diyalog halinde oldukları kişiler ya da diğer firma ve kurumlar ile olan iletişimlerini yürütmelerini sağlayan merkezlerdir.

Günümüzde, çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren firma ya da kurumların müşterileri için bilgilendirme, rezervasyon işlemlerini gerçekleştirme, yardım ve destek hizmeti verme gibi çeşitli alanlarda müşteri ilişkilerine kullandıkları yapılarak genel olarak verilen bir tanımlamadır.
Aynı anda üretilecek çağrı sayısını belirleyen internet bant genişliğinin uygun olmaması gibi durumlarda özel çözümler sunuyoruz.

Sanal Santral

Sanal Santral gelişmiş bir PBX santralin sağladığı tüm özellikleri kurulum ve bakım masrafı olmadan müşterilerimize sunan santral hizmetidir. Bu hizmet müşteri lokasyonuna kurulu olan geniş özellikli PBX santralin faydalarını, IP (Internet Protokol) teknolojisinin faydaları ile birleştirmeye olanak sağlar. Sanal Santral ile ofisleriniz arası ücretsiz görüşme fırsatına sahip olursunuz.

Sanal Santral; işyerinize herhangi bir santral kurulumu yapılmadan, tamamiyle Bulut yapısı üzerinden hizmet veren ve mevcut santrallere göre daha fazla özellik barındıran eşsiz bir sistemdir. Devamı için tıklayınız..

İçerdiği arama kuyruğu özelliği ile WebSantral'iniz aynı zamanda bir çağrı merkezi gibi çalışır.
Dünyanın heryerinden ip telefon, softphone yada voip gateway ile erişebileceğiniz esnek kullanım yapısına sahiptir.

Sahip olduğu özellikler;

 • IVR Karşılama
 • Harici Yönlendirme Devamı için tıklayınız..
 • Bekleme Grupları / Callcenter
 • Online/Offline Çalışma Saatleri
 • 7/24 Online Raporlama
 • 7/24 Online Ses Kaydı
 • Voice Mail

Sabit Numara Tahsisi

Ücretsiz numaralandırma (DID) hizmetini kullanarak artık Coğrafi numara (0212 xxx xx xx ve 0216 xxx xx xx) ve Göçebe numara (0850 xxx xx xx) bloklarımızdan kendinize yeni bir numara alabilir ve avantajlı voip hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Yeni sabit numara tahsisinin avantajları

 • Coğrafi no veya Göçebe no almanın herhangi bir tahsis, kurulum veya abonelik ücreti yoktur. İlk kullanım maliyeti sıfırdır. Devamı için tıklayınız..
 • Aylık sabit ücret uygulaması yoktur. Tamamen ücretsiz bir servistir.
 • Size tahsis ettiğimiz yeni numaranız üzerinden eşzamanlı sınırsız çağrı alabilirsiniz.
 • Farklı projeleriniz için birden fazla numara alabilirsiniz. Size tahsis edilen tüm numaralar aranan numaranız bilgisi eşliğinde (CLD) mevcut hesabınıza yönlendirilir. Böylelikle santralinizde aranan numaranıza göre senaryolar oluşturabilir, santralinizde birden fazla proje çalışabilirsiniz.
 • Sanal numaranıza ücretsiz telesekreter servisi.
 • Tahsis ettirdiğiniz numarayı istediğiniz mobil veya sabit numaraya yönlendirme